Jak se připojit ...

Na těchto webových stránkách se nachází pouze orientační mapa uzemí, které je pokryto signálem. Jestli můžete přijímat signál z přístupového bodu zavisí na konkretní poloze přípojného místa a tedy i viditelnosti na jeden z přístupových bodů sítě. Tyto náležitosti Vám proměřím samozřejmě bezplatně a nezávazně.

Před samotnou instalací přípojky s Vámi zkonzultuji, na kterém místě objektu se umístí anténa a jiná potřebná zařízení. Budu s Vámi také konzultovat, kudy bude možné vést kabelovou trasu od antény k Vašemu počítači nebo do serverovny podnikové sítě.

Následně Vám navrhnu cenu za instalaci. V případě Vašeho souhlasu začnu připojku realizovat. Doba realizace přípojky do rodinného domu trvá cca 3 hodiny. Hodně však zaleží na konkrétním řešení. Při samotné instalaci nové přípojky se předpokládá, že již vlastníte počítač. Všechny ostatní prvky zajistím.

Po připojení počítače do internetové sítě doporučuji počítač chránít minimálně pomocí antivirového softwaru.

Cena přípojky je individuální. Zavisí především na stavebních úpravách, délce kabeláže a nebo také na přídavných aktivních prvcích pro zapojení více počítačů ve firmě nebo v domácnosti.

Jestliže si nevíte rady s tím, který tarif je pro vás nejvhodnější, můžete se na mě obrátit a podle Vašich požadavků Vám poradím nebo sestavím tarif na míru.

© 2012. Všechna práva vyhrazena.